Profesyonel Atış Eğitimi - Atış Poligonu İzmir - Atış Teknikleri Eğitimi
profesyonel atış eğitimi izmirde atış poligonu hizmetleri

HAKKIMIZDA

Bornova Atış Poligonu

Poligon Bornova atış poligonu Atlantis Özel Güvenlik Hizmetler Ltd. Şti. tarafından İzmir’de atış poligonu olarak oluşturulmuş bir tesistir. Atlantis Şirketler Grubu, Güvenlik Eğitim Merkezi, Fiziki Güvenlik Hizmetleri, Site ve Tesis Yönetimi ve son poligon yatırımı ile bu alanda 15 yıldan fazla süredir hizmet vermektedir.

Poligon Bornova olarak, en son teknolojik gelişmelerden yararlanarak atış poligonumuzu donattık. Ses ve gürültüye karşı en kaliteli yalıtım ve akustik malzemeler kullanılmıştır. Atış poligonumuz her türlü kokuya kolayca dışarıya atacak en gelişmiş havalandırma sistemi ile donatılmıştır. Modern ve konforlu mimarisi ile profesyonel atış eğitimi vermesinin yanında gerek amatör, gerekse profesyonel atışlar yapmak isteyen kişi ve kurumlara Bornova Atış Poligonunu olarak hizmet vermektedir.

Atış poligonumuz İçişleri Bakanlığının yayınladığı poligon şartname ve yönetmeliklerine uygun tasarlanmış ve yapılandırılmıştır. Atış poligonumuza üye olarak en avantajlı atış poligon fiyatları ve ücretlerinden yararlanabilirsiniz.

3

Eğitmen

295

Kayıtlı Üye

15

Yıllık Tecrübe

Yardıma mı ihtiyacınız var?