Atış Poligonu

izmir atış poligonu profesyonel atış eğitimi

Resmi MKE Mermi Bayisi

Poligonumuzda MKE bayisi olarak MKE’nin fişek ve mühimmatlarını kullanıyoruz.

Poligonumuz

Atış Poligonumuz 2020 yılında faaliyete girmiş olup, son derece modern cihaz ve ekipmanlarla donatılmıştır. 5 adet otomatik hedef gönderme/getirme otomasyonu, güvenlik uygulamaları ve üstün ses engelleme / yalıtım yapılandırması ile hem kurumsal atış, hem özel güvenlik eğitim atışı hem de hobi ve spor amaçlı atış faaliyetlerini yapabilmeniz için dizayn edilmiştir. Poligonu Bornova atış poligonu olarak, konusunda 15 yıllık deneyimi olan Atlantis Özel Güvenlik Hizmetler Ltd. Şti. nin bir parçası olarak İzmir ve Ege bölgesinin en modern tesisini oluşturmanın gururu içindeyiz.

Poligonumuzdan 18 yaşını doldurmuş her birey mermi ücreti karşılığı yararlanabilmektedir. 18 Yaşını doldurmamış bireyler velilerinin nezaretinde ve atış hocalarımızın gözetiminde mermi ücreti karşılığı poligonumuzdan yaralanabilirler.

Poligonumuzda atışlar konusunda uzman atış eğitimcilerimiz tarafından verilmektedir. Ruhsatlı silahı olanlar kendi silahı ile atış yapabilirler. Silahları olmayan vatandaşlarımız poligonumuzda bulunan silahlardan istifade ederek atış yapabilirler.

Poligonumuzda Giriş Ücreti Alınmamaktadır.

Poligonumuzda tüm vatandaşlarımıza hobi ve spor amaçlı atış hizmeti vermekle birlikte Özel Güvenlik Sınavı Öncesi Atış Teknikleri Eğitimi, Temel Atış Teknikleri Eğitimi, aksesuar satışı ve özellikle üye olan müşterilerimize ücretsiz silah temizlik ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?